Nasza oferta

Nasza oferta obejmuje izolację pianą otwartokomórkową, zamkniętokomórkową i polimocznikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, fachowych i profesjonalnych pracowników.

  • PIANA OTWARTOKOMÓRKOWA - wykorzystywana jest do izolacji termicznych strychów, poddaszy, ścian, stropów.

    Natryskowa piana otwartokomórkowa charakteryzuje się otwartą strukturą komórek. Czynnikiem spieniającym jest woda, dzięki czemu natrysk otwartokomórkowy jest przjaźniejszy naturze i bardziej ekologiczny. Gęstość pian otwartokomórkowych zawiera się w granicach 8 -10 kg/m3, co powoduje natychmiastowy wzrost powierzchni piany podczas spieniania i wypełnienie każdej wolnej przestrzeni w izolowanej powierzchni. Tworzy się szczelna, gruba izolacja o odpowiedniej przenikalności cieplnej wymaganej w domach energooszczędnych.

  • PIANA ZAMKNIĘTOKOMÓRKOWA - szczególnie polecana jest do uszczelniania i termicznych izolacji sufitów, ścian wewnętrznych i zewnętrznych, dachów, fundamentów i podłóg.

    Sztywna piana poliuretanowa zamkniętokomórkowa charakteryzuje się gęstością w granicach od 30 - 70 kg/m3. Duża gęstość, mała paro przepuszczalność oraz duża odporność na zgniatanie powoduje że idelanie nadaje się do termo i hydroizolacji fundamentów, ścian, dachów, chłodni, budynków inwentarskich.

  • POLIMOCZNIK - dzięki swoim właściwościom, perfekcyjnie służy wszędzie tam, gdzie kluczem do sukcesu jest wodoszczelność i trwałość powłoki. Polimocznik znajduje zastosowanie przy zabezpieczeniach dachów, piwnic, balkonów, tarasów, zbiorników betonowych, posadzek przemysłowych, nawierzchni parkingów basenów, zbiorników oczyszczalni ścieków i innych.

    Polimocznik jest membraną natryskową zawierającą sto procent części stałych. Jest całkowicie wodoszczelny nie szkodzi środowisku naturalnemu, chroni przed wyniszczeniem w skutek eksploatacji i zapobiega korozji materiału, idealnie przylegając do miejsca na jakim jest aplikowany.